ZÁBAVA PRO VŠECHNY

NOVINKY

8 / 1 / 2021

TEAMBUILDING

 

Vyzkoušejte netradiční teambuilding s našim simulátorem pro ideální firemní akci. Můžete si zahrát na profesionální jezdce na oficiálních tratích Moto GP. Porovnejte si mezi sebou svoje časy a zjistěte, kdo bude vítěz. Sledujte jízdu a výkony svých kolegů. Zažijte zdravou soutěživost a dobrou zábavu u sportovních výkonů. Zajistíme Vám veškerý komfort, budete si připadat jako profesionální jezdci  Valentino Rossi, Marc Marquez, Danilo Petrucci a další…

Nemusíte nikam chodit, náš simulátor Vám můžeme nainstalovat přímo u Vás ve firmě, a můžete ho využít při firemních večírcích nebo jen tak při utužování vztahů ve firmě.

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

 

PRO RODINY

 

Hledáte místo pro rodinnou zábavu? Přijďte se pobavit a vyzkoušet si jízdu s naším simulátorem na opravdové motorce, vyzkoušejte si pocity profesionálních jezdců Moto GP. Zvolte si jakýkoliv okruh na světě a staňte se šampionem. Simulátor mohou vyzkoušet i ti nejmenší ve vaší rodině. Náš instruktor Vám bude k dispozici, abyste byli schopni jízdu dobře zvládnout. Je to velmi vhodný dárek nejen pro fanoušky tohoto sportu, ale i pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet adrenalin na opravdové motorce a na okruhu, jako profesionální jezdec Moto GP.

 

AKCE NA MÍRU

 

Hledáte místo pro oslavy narozenin, výročí, rozlučky se svobodou nebo chcete uspořádat párty či herní turnaj mezi přáteli? Pronajmout si můžete u nás celý den nebo po domluvě Vám simulátor s celým příslušenstvím, technikou a závodní motorkou přivezeme na sjednané místo. Zajistíme Vám veškerý komfort od výzdoby až po občerstvení. Tyto akce Vám uspořádáme po domluvě přímo na míru. Neváhejte se na nás obrátit a zažít jedinečný zážitek.

Top