Simulátor

Otevřeli jsme na Praze 2 pro profesionální a amaterské motocyklové jezdce simulátor vyvinutý inženýry a jezdci speciálně pro Moto GP.

Tento simulátor můžou využít i ti co aktivně na motocyklu nejezdí a chtějí si užít adrenalinu a zábavy.

Objevte potěšení z jízdy na reálné závodní motorce, které se jezdí na světoznámých okruzích MOTO GP. Vyzkoušejte patentovaný simulátor jízdy pro motocyklisty, na kterém je možné trénovat s opravdovou závodní motorkou. Nejlepší simulátor na trhu za dostupné ceny, kde se bezpečně skloubí zábava a školení. Naučte se jezdit jako profesionální jezdci a vyzkoušejte každý okruh na světě. Nabízíme Vám jedinečný a zábavný tréninkový zážitek.

 

PROČ JE NÁŠ SIMULÁTOR JEDINEČNÝ?

Moto Trainer má přesně tu vlastnost, že dokáže věrně reprodukovat pocity z rychlé jízdy na motocyklu. Moto Trainer je jediný simulátor, který používá skutečné motocykly a dosahuje úhlu sklonu až 50°.

Má také nastavitelný rozvor, takže je vhodný pro všechny sportovní motorky. Je snadno přenosný, nastavitelný a je možné ho složit do jednoho boxu menších rozměrů.

PRO RODINY

Hledáte místo pro rodinnou zábavu? Přijďte se pobavit a vyzkoušet si jízdu s naším simulátorem na opravdové motorce, vyzkoušejte si pocity profesionálních jezdců Moto GP. Zvolte si jakýkoliv okruh na světě a staňte se šampionem. Simulátor mohou vyzkoušet i ti nejmenší ve vaší rodině. Náš instruktor Vám bude k dispozici, abyste byli schopni jízdu dobře zvládnout. Je to velmi vhodný dárek nejen pro fanoušky tohoto sportu, ale i pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet adrenalin na opravdové motorce a na okruhu, jako profesionální jezdec Moto GP.

TEAMBUILDING

Vyzkoušejte netradiční teambuilding s našim simulátorem pro ideální firemní akci. Můžete si zahrát na profesionální jezdce na oficiálních tratích Moto GP. Porovnejte si mezi sebou svoje časy a zjistěte, kdo bude vítěz. Sledujte jízdu a výkony svých kolegů. Zažijte zdravou soutěživost a dobrou zábavu u sportovních výkonů. Zajistíme Vám veškerý komfort, budete si připadat jako profesionální jezdci  Valentino Rossi, Marc Marquez, Danilo Petrucci a další…

MOTORKÁŘI

Můžete se pohodlně bavit na všech tratích světa. Vzdálenosti a povětrnostní podmínky již nebudou problémem.

MOTOŠKOLA

Díky Moto Trainer SIMULÁTORU je možné naučit vaše studenty, ale i instruktory efektivněji správnou jízdní pozici na motorce díky reálnému simulátoru s reálnou motorkou. Plyn, brzda, řazení a náklony... jak v reálném provozu.

AKCE NA MÍRU

Hledáte místo pro oslavy narozenin, výročí, rozlučky se svobodou nebo chcete uspořádat párty či herní turnaj mezi přáteli? Pronajmout si můžete u nás celý den nebo po domluvě Vám simulátor s celým příslušenstvím, technikou a závodní motorkou přivezeme na sjednané místo. Zajistíme Vám veškerý komfort od výzdoby až po občerstvení. Tyto akce Vám uspořádáme po domluvě přímo na míru. Neváhejte se na nás obrátit a zažít jedinečný zážitek.

VÝROBCI A SPOLEČNOSTI PRODÁVAJÍCÍ MOTOCYKLY

Vaši zákazníci mohou zažít vzrušení z jízdy na novém motocyklu, který se může naklonit až o 50° a bezpečně se dotknout kolenem silnice.

Staň se profesionálem na každém světovém okruhu. S námi trénuješ svou jízdu v bezpečí !!!

Top